Kibris-Profesyonel-Mutfak-Ekipmanlar

Kıbrıs Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Sanayi tipi mutfak ekipmanları, büyük ve geniş işletmeler için kullanılmaktadır. Soğutucular, pişiriciler, servis ve taşıma ekipmanları restoran, otel ve açık büfe çalışma alanlarına göre dizayn edilmiştir. Kıbrıs profesyonel mutfak ekipmanları, mutfak çalışanlarının işini kolaylaştırırken, az enerji harcayarak endüstriyel üretim alanında karlı bir kullanıma da vesile olacaktır.  

Kıbrıs Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları  

Sanayi tipi mutfak ekipmanları, geniş kullanım alanı sunar, üretimde iş kolaylaştırarak enerji tasarrufu sağlar. Havalandırma sistemler, soğutucu depolar, taşıma ekipmanları, servis elemanları ve hazırlık ekipmanlarıyla birlikte, karıştırma, temizlik ve pişirme alanında kullanılan bütün araç ve gereçleri sistematik bir şekilde kurmaktadır. Kıbrıs profesyonel mutfak ekipmanları, özel üretimdir.  

·         Depolama, istifleme ve davlumbaz modelleri  

·         İçecek hazırlama ekipmanları  

·         Karıştırıcı, ezici ve kırıcı hazırlık ekipmanları  

·         Açık büfe servis ünitesi ekipmanları  

·         Bulaşıkhane ekipmanları  

·         Mobil ve saha mutfak ekipmanları  

·         Mutfak yardımcı ekipmanları  

·         Açık alan servis ekipmanları  

·         Çalışma ve doğrama tezgahları  

·         Servis ve ısı yalıtımlı tezgahlar  

Geniş kullanım alanları sunarak, endüstriyel mutfak alanında ihtiyaç duyulan bütün araç ve gereçlerin paslanmaz malzemelerle hazırlanmasını sağlayacak, düzenlemeler yaparak iş kolaylaştıracaktır.  

Kıbrıs Profesyonel Depolama Ve İstifleme Ekipmanları  

Restoran ve yemek organizasyon şirketlerinin ihtiyaç duyduğu malzemeler, özel sanayi tip malzemelerle yapılarak çalışma alanına entegre edilmektedir. Gaz ve elektrikli sistemlerle çalışarak, az enerji harcayan ekipmanlar yardımcı olurken düzen sağlayacak ve yiyeceklerin taze kalmasında etkili olacaktır. Ürünlerin tazeliği için depo soğutma odalarının dizayn edilmesini sağlayacak olan Kıbrıs profesyonel mutfak ekipmanları, depolama alanındaki istifleme raflarının güvenli konumlanmasından sorumlu olacaktır. Depolama alanında özel çelik malzemelerle düzenlenmiş olan istifleme ekipmanları, mühendisler ve teknisyenler aracılığıyla kurulumu yapılan özel malzemelerle bir araya getirilerek, mutfağınızda düzen sağlayacaktır.  

Kıbrıs Profesyonel Bulaşıkhane Ekipmanları  

Büyük kazanların ve pişirme araç gereçlerinin yağlarından arınması nitelikli temizliklerinin yapılması için sanayi tipi bulaşık makineleri dizayn edilmiştir. Kıbrıs profesyonel mutfak ekipmanları bardak yıkama, tabak yıkama ve kurutma ünitelerini birlikte kullanmanızı sağlayacak, üretimde hızlı ve hijyenik olmanız için en iyisini sunacaktır.  

·         En az 1000 tabak yıkama kapasitesine sahip bulaşık makineleri  

·         500 tabak yıkama kapasiteli orta sınıf bulaşık makinesi tipleri  

·         1000 ve 500 bardak yıkama kapasitesine sahip bulaşık makineleri  

·         Kurutma ünitesi ve bulaşık yıkama kasetler  

Profesyonel ekipmanlar arasında yer almaktadır. Geniş kullanım sunarak, bardak ve tabakların temizlenmesinde aynı zamanda büyük kazanların da yıkanmasını sağlayacak özel musluk takviyelerle kullanımınızı kolaylaştıracaktır.  

Kıbrıs Profesyonel İçecek Hazırlama Ekipmanları  

Geniş kullanım sunan içecek hazırlama ekipmanları, kolay temizlenir malzemelerle kahve ve çay içeceklerinin hazırlanmasında geniş kapasiteye sahiptir. Dünya kahveleri ve Türkiye’ye has kahve çeşitlerini hazırlamak için kullanılacak modeller, özel dizayn edilmiş çelik ve paslanmaz malzemeden yapılmıştır. Konforlu kullanım sunarken, ısıtma ve soğutma takviye ürünlerle birlikte soğuk ve sıcak içecek hazırlamada yardımcı olacaktır.  

Buz kırma makinesi; soğuk kahve hazırlama işlemi için özel endüstriyel buz kırma makinesi üretim alanında hızlı ve geniş kapasite sunarak işlerin kolaylaşmasında etkili olacaktır. Hazırlık ekipmanları ve içecek hazırlama tezgahında kullanım için idealdir.  

Kıbrıs Açık Büfe Servis Üniteleri  

Isı yalıtımlı servis ünüteleri, Kıbrıs profesyonel mutfak ekipmanları arasında yer almaktadır. Açık büfe servislerde ve standart servis alanlarında kullanılan malzemeler yiyeceklerin ısı değerini kaybetmeden temiz bir alanda muhafaza edilmesini sağlar. Servis elemanları ve ısı dolaplarıyla birlikte çalışılabilecek, geniş kapsamlı özel üretim ekipmanlardır. Temiz ve steril mutfak malzemeleri olarak temizlenmesi kolay, düşük enerji harcayacak özelliklere sahiptir.  

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.