Professional Kitchen Appliances

Kıbrıs Mutfak Cihazları

Yemek pişirme ve soğutma için kullanılmakta olan mutfak cihazları, endüstriyel alanda özel tasarımlarla ortaya koyulmaktadır. Endüstriyel alanda kullanılan pişiriciler, soğutucular ve servis elemanları ev yaşantısında kullandığımız ürünlere oranla daha büyük ve daha dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Kıbrıs mutfak cihazları ve ekipmanları, endüstriyel kurulumlar için özel projelerle birlikte çalışma ortamı oluşturmaktadır.  

Endüstriyel Restoran Mutfak Cihazları  

Restoranlar menü ve konseptlerine göre endüstriyel mutfak hazırlıklarını proje odaklı yapmalıdır. Kıbrıs mutfak cihazları, proje çizildikten sonra malzemelerin konumlanması ve cihazların yerleştirilmesi için çalışmalar yapar. Elektronik ve gazla çalışan cihazlara göre, pişirici, soğutucu ve düzenleyicilerin yerinin konumlanmasına destek olur.  

·         Kalabalık çalışma ortamlarına göre düzenlemeler yapılmaktadır.  

·         Pişirme, soğutma ve düzenleyiciler restoran iç hacmine göre kurulmaktadır.  

·         Tezgahlar, servis elemanları ve özel cihazlar mühendislerle birlikte proje odaklı çalışılarak kurulmaktadır.  

·         Açık büfe ve kapalı büfe çalışma ortamlarına göre servis elemanları oluşturulur.  

·         Bulaşık makinesi, buz dolabı ve depo dolabı konumlanmaları da mutfak cihazlarına göre yapılmaktadır.  

Endüstriyel Mutfak Cihazları Ve Bölümleri  

Soğutma ve pişirme bölümleri çalışma alanlarına göre düzenlenmeli, endüstriyel mühendislerle birlikte proje odaklı çalışılarak çizim yapılmalıdır. Kıbrıs endüstriyel cihazları, akıllı fırın teknolojisi, dolap ve ocak teknolojileriyle bir araya getirerek, düzenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturma amacındadır. Unlu mamül ürünleri, et ve bitkiler için ayrı alanlar oluşturularak, bölümler, pişirme, soğutma ve servis alanı olarak ayrılmalıdır.  

Hamur açma makinesi; hamurişi için kullanılan hamur açma makinesi, kullanım alanı et ve et ürünlerin ayrı konumlandırılmalıdır.  

Et kıyma makinesi; et ve kıyma makinesi, sebze doğrama ve et yumuşatma makinesi ile birlikte aynı alan içinde kullanılmalıdır.  

Pişirme bölümü ve ocağı ; gazlı ve elektrikli cihazlara göre ayrılarak son teknoloji cihazların kullanılması, üretimde ekonomik ve hızlı bir alan oluşturacaktır. 

Endüstriyel Mutfak Cihazları Karıştırıcılar 

Hamur karıştırma ve doğrama malzemelerinin karıştırılması için kullanılan akıllı karıştırıcılar, büyük kazanlarla güvenli kullanım oluşturmaktadır. Düşük enerji kullanımıyla karıştırıcıların endüstriyel görevlerini yerine getirmesi sağlanmaktadır. Doğrama ve ezme makineleriyle birlikte kullanılarak, planet mikserler ve hamur yoğurma makineleri geniş üretim alanlarında kullanılabilmektedir.  

Et ve et ürünleri, sebzeler, hamur işlerinde ihtiyaç duyulan bütün hazırlık evrelerini profesyonel kullanım alanına göre düzenleyebilecek ürünlerdir. Bu alanda karıştırıcı ve mikserler geniş kazanlı aynı zamanda paslanmaz çelikten yapılarak kullanıma açılmıştır. Ekonomik enerji tüketimiyle, çevreye ve üretime duyarlı akıllı cihazlardır.  

Endüstriyel Fritözler Ve Kaynatma Kazanları  

Büyük üretim alanlarında kullanılan Kıbrıs mutfak cihazları, soğutma, pişirme ve saklama koşullarına uygun endüstriyel alandaki bütün mutfak malzemelerine yer vermektedir. Servis elemanları, pişirme ocakları ve fırınlarıyla birlikte kızartma için kullanılan fritözler de geniş çaplı çalışabilmektedir. Özel üretim yapabilecek düşük enerji tüketen cihazları, kızartma alanında tam bir profesyoneldir.  

Geniş çaplı kaynatma kazanları özel çelik malzemeden yapılarak kolay temizlenme yapısına sahiptir. Ürünlerin her birinin parçalarının çıkarılması ve özel temizleme cihazlarıyla birlikte kullanılabilmesi sağlanmaktadır. Endüstriyle bulaşık makinesinde temizlenebilecek cihaz parçları bulunmaktadır.  

Uzun Ömürlü Kıbrıs Mutfak Cihazları  

Çelikten ve paslanmaz malzemeden yapılmış olan Kıbrıs mutfak cihazları, uzun süre kullanım sunarken, aynı zamanda kolay temizlenme seçeneklerine de yer verir. Kullanılacak makineler ve cihazlar parçalarından ayrılarak, endüstriyel alanda hızlı temizlik ve hijyen seçenekleri de sunar. Uzun ömürlü kullanım ve profesyonel kurulum için teknikerlerle birlikte çalışılarak, geniş çaplı çalışmalara yer verilmektedir. Mutfak ekipmanları, endüstriyel özel tasarım ve kurulumla birlikte mutfak teknolojileri ile cihazlarına da yer verilir.  

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.