Modern kitchen equipment

Kıbrıs Endüstriyel Mutfak

Mutfak alanında kullanılan endüstriyel ürünlerde, özel tasarım Kıbrıs endüstriyel mutfak , yöresel lezzetlerin hazırlanmasında yardımcı olacaktır. Pişirme, soğutma, havalandırma ve tezgah seçenekleri sunan cihazlar, aspiratör ve davlumbaz seçenekleri de sunarak, endüstriyel mutfak malzemelerinin size eşlik etmesini sağlayacaktır. Açık büfe, kapalı mutfak ve açık mutfak seçenekleri sunularak, kullanım alanına göre özel tasarımlar da yapılarak ürünlerin endüstriyel alanına göre kullanım sunulacaktır.  

Endüstriyel Mutfak Cihazları  

Mutfak sanatlarında kullanılan araç ve gereçler, yemek yapımını, muhafazasını ve servis imkanlarını genişletmektedir. Kıbrıs endüstriyel alanda kullanılan ekipmanlar, mutfakta işlerin kolaylaşmasını sağlarken, pişirme, ısı ayarı ve soğutma işlemleriyle de lezzetli yemeklerin ortaya çıkmasında yardımcı olacaktır.  

·         Endüstriyel mutfak fırını  

·         Endüstriyel soğutma dolabı  

·         Endüstriyel mutfak robotu  

·         Endüstriyel hamur çırpıcı  

·         Tezgahlar  

·         Özel üretim davlumbaz ve aspiratörler 

·         Soğutucu endüstriyel buz dolabı  

·         Yalıtımlı ısı tezgahı  

Mutfak kurulumunda kullanılmaktadır. Özel malzemelerin birleşmesiyle, hazırlama ve servis etme işlemlerinde hazırlık aşamasında kullanılacak özel ürünler mutfak şartlarına göre dizayn edilmektedir. Tamamen paslanmaz malzemelerden yapılarak, uzun süreli sağlıklı kullanım sunar.  

Kıbrıs Endüstriyel Mutfak Tasarımı  

Kıbrıs Endüstriyel mutfak tasarımında mutfağın ölçülerine ve üretim yaptığı alana göre hazırlık yapılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden yapılacak olan mutfak düzenlemelerinde, doğrama tezgahı, soğutucular, havalandırma, davlumbaz, aspiratör ve saklama dolaplarına yer verilmektedir. Üretim zincirinin ihtiyaç duyduğu malzemeler için endüstriyel mutfak tasarımları yapan Kıbrıs endüstriyel mutfak, teknolojiyle geleneksel lezzetlerin bir araya gelmesine destek olacaktır.  

Robotlar, soğutucular ve özel üretim fırınlarla hamurişi, ev yemekleri, cafe ve restoran işletmelerinde ihtiyaç duyulan bütün mutfak araç ve gereçleri sağlanacaktır. Kolay kullanım, hijyenik ve steril ortam şartlarını oluşturan düzenleyiciler, havalandırma ve davlumbaz ürünler, paslanmaz çelikle imal edilerek, mutfak alanının ölçülerine göre dizayn edilecektir.  

Endüstriyel Mutfak Pişirici Ekipmanlar  

Pişirici ekipmanları için geniş ocakların yer aldığı Kıbrıs mutfak endüstriyel malzemeleri, özel çelik malzemeden 6 ve 4 başlıklı ocak seçenekleri sunar. Özel tasarım fırınlarla, gaz ile çalışan taş fırın modelleri de endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Açık büfe ve kapalı restoran çalışma alanlarında kullanılacak ekipmanlar, pişirme için kullanılacak mutfak malzemelerine göre ısı ayarı yapılan, az enerji ve kaynak tüketen modellerdir.  

Endüstriyel Mutfak self servis fırınları; kolay açılır ve kapanır hızlı çalışma performansına sahip self servis fırınları, et ürünleri, hamurişi ve ev yemeği servisleri için kullanılabilecektir. Gaz ve elektrikle çalışan modelleri bulunan endüstriyel fırınlar, hızlı kullanım amaçlı tasarlanmıştır.  

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Soğutucular  

Yiyeceklerin soğuk kalarak muhafaza edilmesi için özel üretim alanında kullanılan dolaplar, yüksek soğutma derecesine sahiptir. Endüstriyel mutfakların kullandığı soğutma derecesi + 18 fanlı sistemler olabilmektedir. Et ve et ürünlerinin soğutulması için kullanılan dolaplarda, tazelik ve hijyen ön planda tutularak, depo tipi modeller dizayn edilmektedir. Kıbrıs endüstriyel mutfak malzemeleri için özel tasarımlar yapılırken, hava depoları ve havalandırma sistemleri de soğutma sistemleriyle entegre edilerek, sağlıklı bir kullanım alanı oluşturulabilmektedir.  

Kıbrıs Endüstriyel Mutfak Kurulum, Ekipman Ve Hizmet  

Isıtma, pişirme, soğutma ve havalandırma sistemlerinde kaliteli teknolojiler kullanılarak, içecek ve yiyeceklerin muhafaza edileceği özel tasarımlar yapılmaktadır. Dünya teknolojilerinin kullanıldığı endüstriyel mutfak tiplerinde, gaz ve elektrikle çalışan sistemlere yer verilirken, özel tasarımlarla konforlu bir kullanım düzeneği kurulur. Depo soğutma dolapları, gömme tezgahlar, elektrikli ve gazlı fırınlar dünya markası ürünlerle dizayn edilirken, uzun ömürlü kullanım için hafif ancak çelik paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır. Özel üretimlerle mutfakta rahat bir çalışma alanının oluşturulması sağlanarak, bütün gazlı ve elektrikli sistemlere entegrasyon sağlanacaktır.  

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.