Tarih 15 Ara, 2020
Proje tipi Markalar

41 B Poliüretan İzolasyon Maddesi ve çevreye zararlı maddeler içeren soğutucu gazların üretimde kullanılması ve satılması Avrupa Birliği üye ülkelerinde yasaktır. Bu maddelerin kullanıldığı buzdolaplarının Avrupa ülkelerine ihracatı da aynı şekilde yasaklıdır.

FRENOKS A.Ş. ürünlerinde, sadece Avrupa Birliği tarafından onaylanmış ve dolaşımı serbest olan izolasyon maddesi ve soğutucu gazları kullanmaktadır. Dünyada son yıllarda yükselen paslanmaz çelik fiyatları, endüstriyel mutfak hijyenik şartlarının oluşması için gerekli olan AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik yerine daha düşük maliyetli farklı kalite paslanmaz çelik kullanımını artırmıştır.

FRENOKS A.Ş. ürünlerinde hijyenik bir ortam için şart olan, paslanmaya dayanıklı AISI 304 kalite paslanmaz çelik kullanmaktadır. Farklı olabilmek için mükemmelliği yakalamanıza yardımcı olan detaylarda gösterilen titizlik son derece önemlidir. Biz FRENOX olarak bu mükemmelliği yakalamanıza yardımcı olacak detayları tespit etmek için test cihazlarımıza büyük yatırımlar yaptık. Yaptığımız bu yatırım sayesinde, biliyoruz ki FRENOX BUZDOLAPLARI gaz miktarı, gaz kaçağı, elektrik testleri ve soğutma performansı konusunda mükemmel olarak üretilmektedir.

Bu mükemmelliğin yakalanabilmesi için bütün ürünlerimize uyguladığımız 5 aşamalı üretim prosedürleri kataloğumuzun en arka sayfasında gösterilmiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.