Şirketlere güvenlik ve değer verme tutkusu ve deneyimi

Gida Güvenliği.jpg

Avrupa Birliği, gıda güvenliğini sağlamak için EC Reg. 178/02, Hijyen Paketi 2004, EC Reg. 2073/05 ve yeni AB Reg. 1169/11.

İş ve tüketici sağlığı nasıl korunur?

Gıda güvenliği, her yaştan tüketiciye satılan ve dağıtılan sağlıklı ürünlerin sağlanması için bir ön koşuldur. Bu nedenle, işleme ve depolama aşamasından nakliye ve dağıtım sırasında satış ve tüketim aşamasına kadar tüm üretim zinciri boyunca kesin prosedürler benimsenmelidir.

 

Avrupa gıda yasası ihtiyatlılık ilkesine dayanmaktadır . Yüksek düzeyde sağlık koruması, piyasanın düzgün işleyişi, vatandaşlar için bilgiye erişim, ürünlerin izlenebilirliği, bulaşıcı hastalıkların önlenmesi ve tedarik zinciri boyunca bir kontrol sistemi sağlar.

 

Gıda sektörü sadece endüstriyel ölçekte karmaşık süreçlerle değil, aynı zamanda laboratuarlarda ve mutfaklarda gerçekleşen zanaatkar düzeyinde eklemlenmiş süreçlerle de karakterize edilir. Burada risk seviyesi, sınırlı alan, yüksek derecede kullanım, operatörlerin yetersiz teknik ve sağlık eğitimi ve üretilen çok çeşitli yiyecekler gibi birkaç farklı faktörden etkilendiği için bazen önemlidir.

Ürün güvenliği, üretim ortamının hijyeni, güvenli teknolojilerin ve katkı maddelerinin kullanımı, tüketicilere sağlanan etiketleme ve bilgiler için tam sorumluluk, endüstride ve el sanatlarında her FBO – Gıda İşletme Operatörü tarafından karşılanmaktadır. Bu, üretim, işleme veya ikram sırasında her gıda işletmesinin yasal hükümlerine uymaktan sorumlu gerçek veya tüzel kişidir.

HACCP-Codex Alimentarius Sistemi “Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları”, tehlikeleri belirlemek, riskleri ve ciddiyetini değerlendirmek ve herhangi bir gıdanın güvenliğini sağlamak için özel prosedürler ve kontroller uygulamak için 1980’den beri dünya çapında önerilen yöntemdir .

“Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” ortamlar ve ekipmanın hijyen ve süreçlerin ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için u

Özel ve kamu pazarının geniş vizyonuna ve G&A Ekibi gibi bu alandaki entegre becerilere sahip uzmanlara güvenmek önemlidir. Gıda güvenliği ve tüketici sağlığının korunmasını sağlamak için müşterileri destekliyoruz.
Dokümantasyon alanı
Operasyon alanı
Analitik alan
tr_TRTurkish
Kapat

Araba

Sepetinizde ürün bulunmuyor.